KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 3785587
nr 378 5587
Gravyrer
2st, "Napoleonmotiv" mahognyram + förgylld ram
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.700 kr
måndag 19 september 2005
2.700 kr
2.000 kr
3.000 kr
3.400 kr